Захисне багатошарове скло

Захисне багатошарове скло

Цей термін поєднує види скла, які забезпечують тимчасовий захист людей і матеріальних цінностей від різних факторів, що вражають. Залежно від призначення захисне скло поділяють на такі види:

  • вогнестійке
  • кулестійке
  • зломостійке
  • ударостійка
  • спеціального призначення (безпечне при експлуатації, мультифункціональне, вибухобезпечне, електрообігрівальне, шумозахисне і т.п.)

     Компанія "САКУРА-ПРО" має великий професійний досвід у виробництві та застосуванні захисного скла будь-якого виду. Послугами нашої компанії користуються багато виробників захисних конструкцій. Усі види стекол проходять обов'язкову сертифікацію. Наше скло неодноразово перевірялося на відповідність зазначеним захисним характеристикам не лише спеціалізованими випробувальними лабораторіями, а й замовниками з власної ініціативи із застосуванням засобів ураження підвищеного класу.

     Застосування якісної сировини та наявність власного виробництва дозволяє гарантувати дотримання технології виготовлення на всіх етапах виробництва.

     На користь співпраці з професіоналами свідчать і інші фактори:

  •  демократичність у питанні встановлення цін;
  •  стислий термін виконання робіт;
  •  проекти «під ключ» (фахівці знімуть виміри, розроблять проектну документацію, виконають монтаж).

     Багатошарове захисне скло можна замовити за вказаними телефонами менеджерів або оформити заявку на сайті. Наші менеджери нададуть консультації щодо особливостей застосування захисного скла та розрахують вартість замовлення.

Багатошарове кулестійке скло

     Даний вид скла забезпечує захист від впливу вражаючих факторів боєприпасів стрілецької зброї.   EN 1063:1999.
     Для кожного класу кулестійкості стандарт передбачає тип зброї, калібр, характеристики кулі тощо.
     Компанія «САКУРА-ПРО» виробляє багатошарове куленепробивне скло всіх класів стійкості. 

     У зв'язку з тим, що на озброєння надходять все більш потужні засоби поразки, ринок вимагає розробки адекватних засобів захисту. Ідучи назустріч цим побажанням, ми розробили скло, що виходить за рамки стандартних категорій.
Робочі випробування такого скла пройшли на базі ДЦС МВС України із застосуванням снайперської гвинтівки з патроном Lapua Magnum 338 (калібр 8,6*70, вага кулі 1 2 грами).

     Компанія «САКУРА-ПРО» сертифікувала багатошарове кулестійке скло у відповідність до вимог європейського стандарту EN 1063, а саме за класами BR 4 NS, BR 6NS та BR 7NS і постачає їх іноземним замовникам. Додатково кулестійке скло нашого виробництва пройшло успішні випробування в Королівській лабораторії в Йорданії.

     Наша компанія також постійно проводить тестові випробування на класи стійкості за стандартами NIJ 0108.01, Stanag 4569, ASTM.

     

оформити замовлення