Вікна (перегородки) захисні

Вікна (перегородки) захисні

Броноване вікно (перегородка) - складний інженерно-технічний виріб, який поряд з функціями звичайного вікна забезпечує захист від фізичних атак (механічний злом, простріл тощо).

Залежно від виду атаки вікна поділяються на:

- куленепробивне:

- ударостійке;

- зламостійке;

- мультифункціональне.     

Куленепробивне вікно - це поєднання кулестійкого скла та броньованої алюмінієвої або сталевої рами. Як правило, вікна компанії "САКУРА-ПРО" поєднують у собі кулестійкість і злостійкість.

     Броноване вікно з поворотною стулкою ми виробляємо із захистом  за класом ОЗК 3 (ДСТУ 4547:2006, автомат Калашнікова). Для вищих класів стійкості ми рекомендуємо встановлення двох вікон. Першим є звичайне вікно, що забезпечує енергоефективність, а за ним встановлюється кулестійке вікно (захисний екран). Як правило, екран повторює членування першого вікна.

     Такий спосіб дозволяє встановити броньоване вікно без демонтажу існуючих вікон, з мінімальними витратами та не потребує зміни паспорта фасаду, а головне - не демаскує місце встановлення броньованого вікна.

Ударостійке антивандальне вікно - це поєднання ударостійкого скла та звичайної рами.

Зламостійке вікно - поряд зі зламостійким склом (посилання) включає зломостійку раму, вимоги до якої регламентовані стандартом ДСТУ EN 1627:2014.

     Металопластикові або алюмінієві рами в поєднанні зі зламостійкою фурнітурою забезпечують клас зламостійкості RC 2 або RC 3. Для більш високих класів зламостійкості застосовується сталева рама.

Мультифункціональне вікно (перегородка) - цей тип вікон виконує як захисні, так і спеціальні функції. Так, наприклад, захисне вікно броньоване класу FB 6 (EN 1522:1998) має злостійкість рами  RC 6, взломостійкість скла Р8В, вогнестійкість EI 60, а також мати скло або скло зі змінною прозорістю (смарт-скло), що обігрівається.

оформити замовлення