Вогнестійке (пожежостійке) скло ProFire

Компанія "САКУРА-ПРО" виробляє вогнестійке скло ProFire як для   виробництва власної продукції, так і для сторонніх виробників протипожежних конструкцій.

Вогнестійке (пожежостійке) скло ProFire

        Для забезпечення безпеки людей та гарантії збереження цінного матеріального майна в протипожежних конструкціях застосовують пожежостійке (вогнестійке) скло різних виробників.

 Компанія "САКУРА-ПРО" виробляє вогнестійке (пожежостійке) скло ProFire на основі власної патентованої технології, що не поступається за своїми характеристиками вогнестійким склам європейських виробників. Якість пожежостійкого скла ProFire неодноразово перевірена в Росії, Туреччині, Польщі.

Унікальні характеристики скло набуло завдяки особливій технології виробництва. ProFire - це конструкція, що складається з двох і більше шарів флоат-скла з гідрогелем інтумісцентного типу між ними. При нагріванні гель втрачає прозорість, спучується та забезпечує межу вогнестійкості в діапазоні EI 15 ... EI 120.

     Скло ProFireзахищає від впливу таких факторів пожежі:

- Поширення полум'я;

- Небезпечне підвищення температури в просторі, що захищається; 

- Поширення диму та газів.

Основні показники вогнестійкості:

- E - збереження цілісності скла;

- I - теплоізолююча здатність - це здатність обмежити на певний час підвищення температури на поверхні, що не обігрівається, скла в середньому до 140 градусів або не більше ніж до 180 градусів в одній з контрольних точок, порівняно з температурою зразка на момент початку випробувань;

- W - обмеження передачі тепла в приміщення, що захищається - це здатність вогнестійкого скла обмежити на певний час тепловий потік до значення 15 кВт на відстані 600 мм від поверхні, що не обігрівається, скла.

  
 

Характеристики пожежостійкого скла ProFire

  Вогнестійке скло ProFire має відмінні оптичні та технічні характеристики та зберігає їх у період всього терміну експлуатації.

 •     Коефіцієнт світлопропускання не менше 85%;
 •     Відсутність оптичних дефектів та спотворень;
 •     Висока тепло та звукоізоляція;
 •     Широкий температурний діапазон застосування від -40°С до +80°С;
 •     Скло витримує нагрівання до +95 градусів протягом кількох діб і навіть кип'ятіння протягом кількох годин (актуально при постачанні в країни зі спекотним кліматом).

Виробництво вогнестійкого протипожежного скла ProFire налагоджено на базі власних потужностей, оснащених функціональним автоматизованим обладнанням. У роботі використовується флоат-скло відомих виробників і термостійкий гелевий склад, що має високі вогнезахисні якості та не впливає на прозорість конструкції.

ProFire має такі варіанти виконання:
 •  Плоске скло, стандартне та великоформатне;
 •  Зміцнене, на основі загартованого скла;
 •  Скло зовнішнього застосування з УФ фільтром;
 •  Мольоване (гнуте);
 •  Декоративний, на основі пофарбованого гелю;
 •  У складі мультифункціонального захисного скла (куле-, взломостійкого).

Пример оформления паспорта на противопожарное стекло ProFire

Пример оформления паспорта на стекло ProFire EI 60 наружного применения (лицевая сторона)
Паспорт на стекло ProFire EI 60 наружного применения (обратная сторона)
Пример оформления паспорта на стекло ProFire EI 30 внутреннего применения (лицевая сторона)
Паспорт на стекло ProFire EI 30 внутреннего применения (обратная сторона)

Область застосування вогнезахисного скла ProFire

      Застосування скла з посиленими протипожежними властивостями практикують не тільки на режимних об'єктах, заводах і фабриках з небезпечним виробничим циклом. Естетичні та акуратні полотна ProFire встановлюють у житлових будинках та котеджах, в офісах та громадських будинках. Вони доречно виглядають в інтер'єрі та екстер'єрі, не порушують архітектурної цілісності будівель.

Застосовувані матеріали екологічні - серед компонентів відсутні токсичні речовини та смоли, які становлять загрозу здоров'ю та доброму самопочуттю людини. З цієї причини монтувати склопакети ProFire  доцільно в приміщеннях, де люди проживають, працюють, відпочивають і проводять вільний час.

ВАЖЛИВА ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СКЛА PROFIRE

     Для застосування скла ProFire у зовнішньому пожежобезпечному склінні або при можливій дії прямих сонячних променів, скла ProFire залишаються з ультрафіолетовим фільтром.

Цены на противопожарное многослойное стекло ProFire

     Стоимость изделий определяется габаритными размерами и пределом огнестойкости. Консультации по финансовым вопросам предоставят менеджеры компании "САКУРА-ПРО". По закпросу специалисты отдела продаж подготовят актуальный прайс-лист, ответят на сопутствующие вопросы.

оформити замовлення