Цілісноскляні огороджувальні прозорі конструкції

Цілісноскляні прозорі конструкції

     Цільноскляні (світлопрозорі) конструкції широко використовуються для спорудження вітрин, критих галерей, зимових садів, тамбурів та вестибюлів, для огородження сходів, атріумів,  балконів і ліфтів, парапетів (для запобігання падінню з висоти) а також для зонування внутрішнього простору приміщень. Способів і матеріалів, що використовуються для вирішення цих завдань, багато, але безумовно скло - один з основних елементів кожного рішення.  Скляні огорожі у поєднанні з металом, деревом, елементами підсвічування, фотодруку крім виконання своєї основної функції - чудово доповнюють інтер'єр та екстер'єр приміщення.    Ми пропонуємо своїм клієнтам скляні конструкції, які гармонійно впишуться в будь-який проект з  облаштування виробничих, офісних та житлових приміщень.

     У цільноскляних конструкціях використовується виключно безпечне скло: загартоване - товщиною 6-8-12 мм або полімерний або плівковий триплекс (багатошарове скло) та склопакети. 

     Виготовлення цільноскляних конструкцій - одо з напрямків діяльності компанії.

Рекомендації щодо проектування світлопрозорих елементів огороджувальних конструкцій

     При проектуванні, виготовленні, монтажі та експлуатації цільноскляних огороджуючих прозорих конструкцій компанія "САКУРА-ПРО"  дотримується принципів безпечного скління, вказаних у ДСТУ-Н Б В.2.6-83:2009 Зведення правил проектування світлопрозорих елементів огороджувальних конструкцій. Вибір захисного скла забезпечує неможливість падіння людини вниз через конструкцію у разі руйнування стінкла, а також забезпечує відсутність травматизму осколками скла, що падають.

Залежно від призначення приміщення та передбачуваної енергії зіткнення людини зі склом вибирається відповідний клас захисту. У житлових приміщеннях, де застосовується безпечне скління, клас захисту має бути не меншим за СМ1. У приміщеннях для рухливих ігор – СМ4(посилання).

     Клас захисту (висота падіння мішка) відповідає зіткненню  людини зі склом, у якого маса тіла близько 75 кг, і він рухається зі швидкістю:

СМ1 - 9 км/год;

СМ2 - 11 км/год;

СМ3 - 18 км/год.

При цьому вважається, що 0,6 маси людини в момент зіткнення є активним.

Клас захисту скла, безпечного під час експлуатації

клас захисту

Ступінь захисту

Багатошарове скло товщиною не менше, мм

Загартоване скло, товщиною не менше, мм

СМ1

Средняя

6

4

СМ2

Хорошая

6

5

СМ3

Отличная

8

6

СМ4

Отличная

13

12

     

оформити замовлення