ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ

1-10 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ

Цілісноскляні (світлопрозорі) конструкції широко використовуються для спорудження вітрин, критих галерей, зимових садів, тамбурів і вестибюлів, для огородження сходів, атріумів, балконів і ліфтів, парапетів (для запобігання падінню з висоти) а також для зонування внутрішнього простору. Способів і матеріалів, що використовуються для вирішення цих завдань, багато, але безумовно скло – один з основних елементів кожного рішення. Скляні огорожі у поєднанні з металом, деревом, елементами підсвічування, фотодруку, крім виконання своєї основної функції – чудово доповнюють інтер’єр та екстер’єр приміщення. Ми пропонуємо своїм клієнтам скляні конструкції, які гармонійно впишуться у будь-який проект з облаштування виробничих, офісних та житлових приміщень.

 

У цільноскляних конструкціях використовується виключно безпечне скло: загартоване – товщиною 6-8-12 мм або полімерний або плівковий триплекс (багатошарове скло) та склопакети.

1-11 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
2-9 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
3-7 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
4-5 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
5-4 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
6-4 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
7-1 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
8-1 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
9 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
10 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
11 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ
12 ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПРОЕКТУВАННЯ СВІТЛОПРОЗОРИХ ЕЛЕМЕНТІВ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ

 

При проектуванні, виготовленні, монтажі та експлуатації цільноскляних огороджувальних прозорих конструкцій компанія ” САКУРА-ПРО” дотримується принципів безпечного скління, вказаних у ДСТУ-Н Б В.2.6-83:2009 Зведення правил проектування світлопрозорих елементів огороджувальних конструкцій. Вибір захисного скла забезпечує неможливість падіння людини вниз через конструкцію у разі руйнування стінкла, а також забезпечує відсутність травматизму осколками скла, що падають.

 

Залежно від призначення приміщення та передбачуваної енергії зіткнення людини зі склом вибирається відповідний клас захисту. У житлових приміщеннях, де застосовується безпечне скління, клас захисту має бути не меншим за СМ1. У приміщеннях для рухливих ігор – СМ4 (посилання).

 

Клас захисту (висота падіння мішка) відповідає зіткненню людини зі склом, у якого маса тіла близько 75 кг, і він рухається зі швидкістю:

  • СМ1 – 9 км/год;
  • СМ2 – 11 км/год;
  • СМ3 – 18 км/год.

 

При цьому вважається, що 0,6 мас людини в момент зіткнення активна.

Категорії стійкості зламостійкого скла
Клас захисту Ступінь захисту Багатошарове скло завтовшки не менше, мм Загартоване скло, товщиною не менше, мм
СМ1 Середня 6 4
СМ2 Хороша 6 5
СМ3 Відмінна 8 6
СМ4 Відмінна 13 12

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ОГОРОЖУЮЧІ ПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ