оформити замовлення

Захисне фасадне скління

     Скло ProFire добре зарекомендувало себе у фасадах з межею вогнестійкості EI 30 ... EI 120. Воно узгоджується з усіма типами флоат-скла і встановлюється у складі склопакета в будь-які типи конструкцій (сталеві та алюмінієві). 

     При побудові безстійких фасадів на основі склопакетів підвищеної жорсткості, розроблених за патентованою технологією Pro Vision, одне зі стекол у пакеті може бути замінене на вогнестійке скло ProFire. Зовні такий фасад буде виглядати як цільноскляна стіна з межею вогнестійкості EI 30... EI 120.

Для підвищення кулі зламостійкості можна встановлювати мультифункціональне захисне скло Sacura Secure. Так, наприклад, застосування у складі склопакета кулестійкого скла класу BR 7 (EN 1063) забезпечує вогнестійкість EI 60 та зломостійкість Р8В.

   

     В конструкции применён огнстойкий моллированный (гнутый) стеклопакет с пределом огнестойкости EI 60.

На первой позиции триплекс (энергосберегающее стекло и стекло тонированное в массе. На второй позиции огнестойкое стекло PriFire.

Максимальные размеры стеклопакета 5400 х 3200 мм, толщина стеклопакета 54 мм. Длина дуги 2400 мм (радиус гнутья без ограничений.

оформити замовлення