Концерн «Сакура»

Група компаній «САКУРА» з 1991 року працює на ринку товарів та послуг, що забезпечують безпеку, та спеціалізується на виготовленні захисних світлопрозорих будівельних конструкцій. Перелік наших послуг включає консультації, проектування, виготовлення, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Провідною компанією концерну є компанія "САКУРА-ПРО". Для виконання цих завдань "САКУРА-ПРО" має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, власні виробничі та монтажні потужності. Вся наша продукція проходить обов'язкову сертифікацію та повністю відповідає вимогам українських та міжнародних стандартів. Ми розвиваємо зовнішньоекономічну діяльність та співпрацюємо з країнами Євросоюзу, Близького сходу та США. Забезпечення вашої безпеки є для нас першочерговим завданням. Щодня ми перетворюємо звичайне скло на високотехнологічні засоби пожежного та інженерного захисту.

Якість
Якість переважаюче очікування
Ціна
Ціна Чесна та конкурентоспроможна
Рішення завдань
Рішення завдань з максимальною віддачею та будь-якої складності
Порядність та чистота
Порядність та чистота ділових відносин, та обов'язкове їх виконання

Чому концерн «Сакура»:

  1. Створення продукту за індивідуальними кресленнями та ескізами замовника;
  2. Вирішення питань під ключ від ідеї до кінцевого результату;
  3. Кваліфікований персонал;
  4. Власні виробничі та монтажні потужності;
  5. Обов'язкова сертифікація та повна відповідність державним та міжнародним стандартам;
  6. Комплексна підтримка щодо просування інформації про товар (консультації, проектування, виробництво продукції, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування

Ми не перестаємо рухатися вперед і розвиваємо зовнішньоекономічну діяльність, співпрацюємо з країнами СНД, Євросоюзу та Близького Сходу.

За безпеку доводиться платити, а за її відсутність - розплачуватись Уінстон Черчілль