Fire-resist glass
 • Новини

  Метки

  3456sushПрагнення до перебування в максимально затишному життєвому просторі закладено в самій природі людини. Загорнутися  у м’який теплий рушник після ванни, яка повертає сили, або тонізуючого душа – це найприємніше, що може бути! А згодом, швидко його висушити. Як правило, трубчасті сушки для рушників погано справляються з цим завданням.
  А чи є альтернатива?
  Ми пропонуємо найсучасніше рішення, що ефективно доповнює арсенал опалювальних приладів для вологих приміщень. Це скляні сушки для рушників, які є ідеальним поєднанням високих технологій  та дизайнерської думки XXI ст.
  Практично невидимі, вони впишуться в будь-який інтер’єр, а за бажанням, додатково прикрасять його.

  Слід зазначити основні переваги скляних сушок для рушників:

  • Велика площа робочої поверхні.

  Вся площа поверхні конструкції скляної сушки для рушників є теплогенеруючим та теплопередаючим компонентом, завдяки чому досягається висока ефективність обігріву простору за рахунок його рівномірного прогівання.

  • Висока ефективність.

  Скляна сушка для рушників, виконана зі спеціального триплексу (2 загартованих скла з нанесеним на них невидимим струмопровідним шаром). При проходженні електричного струму через цей струмопровідний шар, виділяється теплова енергія. Температура рівномірно розподіляється по всьому скляному обігрівачу і не перевищує + 70 градусів. Завдяки цьому відсутній ефект пересушеного повітря. Процес нагріву легко піддається автоматизації, що дозволяє підтримувати постійний мікроклімат у приміщенні.

  • Різноманітний дизайн.

  Відповідно до дизайну приміщення, можна вибрати індивідуальне виконання, як металевих частин, так і скляної частини шляхом декорування у вигляді матування, гравіювання або забарвлення. Скляні сушки для рушників можуть вмонтовуватися як вертикально, так і горизонтально і відповідають всім вимогам пожежної і експлуатаційної безпеки.

  Використовуючи сучасні технології, ви отримаєте не лише задоволення від красивої конструкції в інтер’єрі, але й економію засобів завдяки високому коефіцієнту корисної дії, що досягає 93% (звичайні спіральні нагрівачі мають ККД не вище 70%).

 • Нет комментариев

 • Оставить комментарий

  Позвольте нам узнать Ваше мнение.

 • Имя:

  Email (required):

  Сайт:

  Сообщение: