Fire-resist glass
 • 3 грудня 2009 року в м. Києві пройшов науково-практичний семінар «Прозорий рубіж: рекомендації по застосуванню світлопрозорих захисних конструкцій в банківській сфері згідно вимог НБУ».

  Ініціатором та організатором заходу виступила компанія ДП «Сакура Гласс» ТОВ «Сакура І».

  Аудиторію семінару склали більше 40-ка учасників – представники:

  • Керівники служб безпеки банківських структур.

  • Центру сертифікації банківського обладнання, споруд безпеки, засобів захисту та систем якості.

  • Технічного комітету стандартизації ТК 300 «Світлопрозорі конструкції».

  Результати аналізу показали, що більше 95% учасників залишились задоволеними як форматом, так і змістом семінару і виразили надію на продовження спілкування.

  Науково-практичний семінар відкрив генеральний директор концерну «Сакура» — Ігор Русланович Василенко. Він коротко охарактеризував основні принципи застосування захисних світлопрозорих конструкцій.

  Перший блок семінару відкрив доповіддю Андрій В’ячеславович Саблін, директор Центру сертифікації банківського обладнання, споруд безпеки, засобів захисту та систем якості. Його виступ був акцентовано на необхідності захисту банків, про ціну людського життя, на котрому не варто заощаджувати.

  Про сертифіковану продукцію, права та обов’язки виробників та споживачів, розповів Олег Михайлович Слесаренко, директор виробничого департаменту ДП «Сакура Гласс» ТОВ «Сакура І».

  У другому блоці про технічні та експлуатаційні особливості захисних конструкцій на основі алюмінієвих та сталевих систем на прикладі продукції компанії «Сакура» розповів Леонід Олександрович Лезебніков, директор комерційного департаменту ДП «Сакура Гласс» ТОВ «Сакура І». Денисов Володимир Вікторович розглянув актуальні питання оптимізації цінових характеристик захисних конструкцій.

  У кожному із блоків, крім доповідей експертів, проводився круглий стіл, де на питання учасників семінару відповідали експерти, котрі представили доповіді у цьому блоці.

  Активність та зацікавленість у схожих заходах зі сторони учасників семінару проявилася в ході особистого спілкування. Багато побажань організаторами будуть враховані буквально вже у наступних заходах, які проводитиме компанія «Сакура Гласс».

 • Нет комментариев

 • Оставить комментарий

  Позвольте нам узнать Ваше мнение.

 • Имя:

  Email (required):

  Сайт:

  Сообщение: